Трансляції

Семінар для експертів з виборчого законодавства «Виборча реформа: проблеми та перспективи» 3 Квітня 2018

0 1209 0

3 квітня 2018 року з 15:00 до 18:00 Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), Венеціанська комісія Ради Європи  та Програма USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво" організовують Семінар для експертів  з виборчого законодавства «Виборча реформа: проблеми та перспективи».

Трансляція українською за посиланням https://youtu.be/zguMZ-Mt_44

Translation on English https://youtu.be/C8PxBVmUM14

Юлія Тимошенко є головним претендентом у Президенти України згідно наймасштабнішого опитування

0 2750 0

Керівник Соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович та заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів представили результати масштабного соціологічного опитування з вибіркою 30 тисяч респондентів на прес-конференції у агентстві Інтефакс-Україна на тему "Настрої і очікування українців: регіональні особливості".

Насильство проти жінок у політиці, - відкрита лекція Габріель Бардалл

0 1008 0

Лекція під назвою «Насильство проти жінок у політиці: погляд через призму соціальних медіа» відбулася 9 лютого 2018 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія".

План Маршалла для Украины, - дискуссия в "Доме свободной России"

0 2158 2

Смотрите полную версию дискуссии о “Плане Маршалла” - инвестиционной инициативе в помощь Украине на 2017-2020 годы. Она предусматривает план экономической, финансово-инвестиционной поддержки, включая последовательное усиление стратегического диалога Украина – страны Запада для обеспечения ее евроинтеграции.

Юлія Тимошенко: За 4 хвилі виборів у ОТГ "Батьківщина" перемогла з 28% голосів

0 2680 0

Прес-конференція Юлії Тимошенко 24 листопада 2017 року про остаточні результати виборів депутатів в об'єднаних територіальних громадах України.

Пряма трансляція з’їзду партії ВО «Батьківщина» 15 листопада 2017 року

0 3804 0

Трансляція з’їзду партії ВО «Батьківщина», на якому підсумують результати виборів в ОТГ 29 жовтня та ухвалять рішення про участь партії у місцевих виборах 24 грудня 2017 року.

Куда дрейфует Европа? Лекция Александра Морозова

0 3549 2

Российский политолог и публицист Александр Морозов выступил в Доме Свободной России и рассказал о глобальных переменах в Европе, включая усиление правых популистов, кризис института политической ответственности, и развитие сепаратистских движений.

Наймасштабніша виборча кампанія до органів місцевого самоврядування: виклик демократії чи перемога?

0 1601 0

Повне відео з прес-конференції в УНІАН на тему: "Наймасштабніша виборча кампанія до органів місцевого самоврядування: виклик демократії чи її перемога" 23 жовтня 2017 року.

"Наші гроші в політиці версія 3.0" від IFES Ukraine

0 4258 0

Трансляція конференції в рамках проведення третього форуму "Наші гроші в політиці", присвяченому питанню державного фінансування політичних партій.

"Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" - Карасьов, Небоженко, Матвієнко

0 5420 0

Трансляція UKRLIFE.TV прес-конференції на тему "Великий Жовтень: фальстарт? Новий Майдан? Революція? Що далі й що робити?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 20 жовтня 2017 року.

Our Money In Politics v.3.0 by IFES Ukraine

0 1155 0

Full English version of the 3rd Forum "Our Money In Politics" discussion about government funding of political parties.

Медійний марафон: "Залучення громадян до виборчої реформи в Україні"

0 1535 0

Запрошуємо вас взяти участь у м​едійному марафоні «Вибори: VOX CIVIUM. Залучення громадян до виборчої реформи в Україні», що проходитиме 8-9 червня у конференц-залі готелю «Президент» у Києві​.​

Медійний марафон має на меті підняти рівень обізнаності громадян про свою роль у просуванні національних реформ, зокрема виборчої реформи. ​Захід збере лідерів політичних партій, парламентарів, міжнародних та національних експертів з виборів, громадських активістів та партійців з усієї країни, щоб обговорити роль політичних партій, громадянського суспільства і громадян у просуванні виборчої реформи.

Юлія Тимошенко: ВО Батьківщина» починає підготовку проведення референдуму щодо продажу землі

0 5439 4

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко в своєму виступі під час прес-конференції зробила заяву про підготовку всеукраїнського референдуму за ініціативою народу щодо питання продажу землі. Крім цього, Юлія Тимошенко пояснила необхідність збереження державної власності на землю та озвучила програму розвитку сільського господарства в Україні.