Вiдео

Треба негайно відсторонити продажних генералів, які продавали зброю під час агресії Кремля, - Тимошенко

0 2861 0

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що проти посадовців Міноборони й інших силових відомств, які незаконно торгували зброєю, мають бути відкриті кримінальні справи і вони повинні понести покарання.

Україна стала центральною темою промови Барака Обами

0 2145 0

У Нью-Йорку триває Генеральна асамблея Організації об’єднаних націй, на яку з’їхалися лідери з усіх куточків світу. Останнім до учасників зібрання звернеться 

Презентація книги "Моральна сліпота. Втрата чутливості у плинній сучасності"

0 1422 0

Книга Зиґмунта Баумана та Леонідаса Донскіса, написана у формі живого філософського діалогу, про втрату чутливості через такі особливості сучасного людського життя, як атомізація, фрагментація, самотність, ізоляція, непевність, незахищеність і ненадійність.

Презентація книги "Публіцистика революційної доби (1917-1920 рр.)"

0 1649 0

У виданні представлено 800 статей, написаних і опублікованих С. Єфремовим з березня 1917 р. по червень 1920 р., в яких розкривається загальна авторська візія розвитку Української революції 1917-1921 рр.

Бойові дії відновляться протягом кількох місяців, - військовий експерт

0 6837 0

Ескалація конфлікту на сході України може відбутися у найближчі два місяці. Поштовхом для відновлення боїв може стати бажання зірвати вибори, або кроки уряду з придушення сепаратистів.

Україна грає роль «Солом'яного бичка», в якому Росія в'язне, - Магда

0 6099 0

Політичний експерт та історик Євген Магда прокоментував останні події в Україні.

На Заході не розуміють, чому Україна погодилась на "особливий статус", - Немиря

0 10228 0

Заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря наголосив, що на Заході не розуміють, чому Україна погодилася на "особливий статус" Донбасу. Також він зауважив, що Росія не повинна мати право вето на суверенний вибір народу України - європейську інтеграцію.

Як зібрати кошик на природу? Абетка харчування. Випуск 5

0 2004 0

На свіжому повітрі, на березі річки, в лісі чи в горах апетит з'являється у всіх. Але треба бути обережними та дотримуватись санітарно гігєнічних норм. Дізнаймося разом, як безпечно, а також смачно та корисно перекусити на пікніку.

Що треба випивати за день? Абетка харчування. Випуск 4

0 2391 0

А чи знали ви, що необхідно випивати аж по 2-3 літри води за день? А які ще рідини можна пити? Що корисніше: компот чи солодка газована вода? Відповіді на всі запитання дізнаємося разом з Питайликом та Смачнулею.

Таємниці гігієни харчування. Абетка харчування. Випуск 3

0 2441 1

Готувати їжу - не проста справа. Чи вдастся Питайлику впоратися з пешого разу вірно без допомоги Смачнулі? Давайте подивимося також, що ж вони приготують разом.