Вiдео

Украина победит в 2015 году, - Небоженко

0 105993 4

Победа Украины начнется в последнем квартале 2015 года, когда политики наконец-то начнут реализовывать необходимые реформы в стране.

Причини падіння рубля потрібно шукати у падінні довіри до уряду, - експерт

0 3442 0

З початком конфлікту в Україні російська валюта подешевшала наполовину порівняно до долара та євро, а відповідно вгору поповзли і ціни на імпортні товари та послуги.

Росія не робить конструктивних кроків і може поновити агресію навесні, – Стівен Бланк

0 2064 0

Попри спробу знайти вирішення для припинення війни на сході України, яка була здійснена за зачиненими дверима у Мінську, переговори навряд принесуть розв’язку конфлікту на його нинішній стадії.

Ждет ли Украину дефолт, а Россию дворцовый переворот?

0 19034 2

Украина занимает третье место в мире по вероятности дефолта, а правительство России понимает, что в стране могут начаться социальные протесты из-за снижения покупательской способности граждан.

Вірусні захворювання можуть зробити армію небоєздатною, - Лапій

0 2585 0

Для того, щоб зробити армію небоєздатною, необов’язково використовувати важку артилерію, достатньо не проводити вакцинацію призовників.

Ігор Коломойський може стати загрозою для України, - Гарань

0 5213 0

Олігарх Ігор Коломойський може стати загрозою для української державності, вважає політолог Олексій Гарань

Путін не зупиниться, Україна повинна готуватися до терактів, - Гарань

0 3554 0

Президент Росії Володимир Путін буде надсилати в Україну диверсійні групи, навіть якщо на Донбасі встановиться довгострокове перемир’я. 

Скасування позаблокового статусу - це лише символічний акт, - Гарань

0 3291 0

Скасування позаблокового статусу це важливий крок, але лише символічний, адже це не означає, що Україні одразу нададуть членство в НАТО.

Гарань назвав два варіанти розвитку подій на Донбасі

0 11023 0

Україні потрібно визнати Донецьку та Луганську області своєю територією, яка тимчасово контролюється терористами, або визнати захоплені бойовиками території окупованими.

Лукашенко и Назарбаев недовольны политикой России, - депутат Госдумы РФ Илья Пономарёв

0 5649 0

Политика Владимира Путина фактически привела к распаду Таможенного Союза, поэтому позиция России не устраивает президента Казахстана Нурсултана Назарбаева и президента Беларуси Александра Лукашенко.