Політика

Україні загрожує хаос, а не монополізація влади, - Олексій Гарань

0 4313 2

Професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував російську заяву про введення миротворців на Донбас, а також повернення Саакашвілі до України. Крім того, гість пояснив, чому Петро Порошенко не зможе досягнути монополії влади, якак була за часів Януковича.

Які зміни несе новий закон про освіту? - Міністерство юстиції України і проект "Я маю право"

0 544 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про реформу української освіти та нововведення, які вона несе: про розвиток компетентностей (серед них - розвиток навички навчатися протягом всього життя), впроваждення інформальної освіти (самонавчання) та інституту інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами; зміну ролі інтернатів; підвищення заробітної плати для вчителів; автономія врядування шкіл; зміну фінансування дитячих садків на европейську модель.

Як вплине тренд Саакашвілі на сценарій виборів? - Віктор Таран

0 1763 0

Політолог Віктор Таран в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував заяву Державного департаменту США про підтримку введення миротворців на Донбас, а також повернення Михайла Саакашвілі до України та пов'язані із цим зміни в українській політиці.

Алексей Арестович: Порошенко хочет чтобы БПП правил 50 лет

0 57658 11

Политический и военный эксперт Алексей Арестович рассказал UKRLIFE.TV о том, почему вокруг персоны Саакашвили создался такой ажиотаж, почему Путин вдруг согласился ввести миротворцев на Донбасс, а также объяснил, чем плоха реформа образования в Украине.

Порошенко поступает с Саакашвили так, как Путин с крымскими татарами, - Лиза Богуцкая

0 17816 6

Гражданская активистка Лиза Богуцкая рассказала UKRLIFE.TV о том, как проходила встреча Михаила Саакашвили на пропускном пункте в Краковце с позиции очевидицы и участницы, а также о том, как Россия ущемляет права крымскотатарского народа в Крыму.

Введение миротворцев на Донбасс: что должна требовать Украина? - Николай Сунгуровский

0 7209 1

Николай Сунгуровский рассказал о том, какие цели преследует Владимир Путин с идеей введения миротворцев на Донбасс, пояснил какие нормы регулируют миротворческие миссии в мире, назвал этапы миротворческих миссий и охарактеризовал то, какой должна быть стратегия Украины в отношении миротворцев, чтобы она могла победить стратегию России в этом вопросе.

Як відстоювати інтереси України в російському інформаційному просторі? - Вадим Трюхан

0 1946 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Вадим Трюхан, голова Комітету інформаційної безпеки громадської ради при Міністерстві інформаційної політики, український дипломат, громадський діяч, голова правління організації "Європейський рух України". В інтерв'ю мова пішла про діяльність українських політичних експертів, які відстоюють державні інтереси України в російському медіа-просторі, та в цілому про протидію російській пропаганді.

Головний козир України в протидії Росії – це армія та контррозвідка, - Валентин Бадрак

0 1958 2

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Валентин Бадрак, письменник та військовий експерт. Темою інтерв'ю були інформаційні війни та військово-психологічні операції, які здійснює Російська Федерація. Експерт зазначив, що Україна не зможе адекватно протистояти будь-якій агресії з боку Росії без належної підготовки військових сил.

ТОП-5 популістичних обіцянок української влади від Валентина Гладких

0 2324 2

Політичний експерт, представник громадської організації «Слово і діло» Валентин Гладких у інтерв’ю каналу UKRLIFE. TV навів деякі результати перевірки обіцянок Уряду України на популізм.

Почему Россия раньше Украины подала проект резолюции о миротворцах на Донбассе? - Александр Кочетков

0 1954 0

Политический аналитик Александр Кочетков прокомментировал заявление Президента РФ Владимира Путина о его согласии на введение миротворцев на Донбасс и почему Россия проект такой резолюции раньше, чем Россия. По мнению Александра Кочеткова, это обстоятельство свидетельствует о существовании договорённости между украинской и российской властью в этом вопросе.

Украина формирует повестку дня в антипутинской коалиции, - Валерий Дымов

0 1572 2

Валерий Дымов в своём интервью объяснил, что Украина имеет свою субъектность и формирует повестку дня в мировой антипутинской коалиции.

Россия поняла, что украинскую оборону на Донбассе не пробить, - Александр Палий

0 2557 0

Александр Палий объяснил, почему Россия изменила свою риторику по поводу введения миротворцев на Донбасс, связав с это с желанием снять санкции и осознанием непробиваемости украинской обороны.

Порошенко для удержания власти придётся сделать два шага назад, - Александр Кочетков

0 13316 7

Политический аналитик Александр Кочетков в гостях UKRLIFE.TV прокомментировал недавное заявление Президента РФ Владимира Путина о его введении миротворцев на Донбасс, скандал вокруг приезда Михаила Саакашвили в Украину, а также возможность сближения Народного Фронта и Блока Петра Порошенко.

Саакашвили не консолидирует оппозицию в Украине, - Александра Решмедилова

0 20688 3

Политолог Александра Решмедилова прокомментировала инцидент с лишением гражданства Михаила Саакашвили, реформу образования в Украине, отношения Украины на внешней политической арене и дала свой экспертный прогноз развития событий в Украинской политике на этот сезон.