Як судова реформа змінить повсякденне життя українців? – Катерина Цветкова

Катерина Цвєткова, старший юрист юридичної фірми GOLAW, в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV детально проаналізували зміни в українській судовій системі після прийняття судової реформи, відзначивши, як ці зміни вплинуть на життя кожного українця.

Перемикайтесь між темами інтерв'ю:
1:00 – Що зміниться для звичайних громадян у доступі до правосуддя?
1:35 – Електронний суд
4:04 – Боротьба із затягуванням справ
6:30 – Штрафи за неправомірний відвід суддів
7:10 – Врегулювання спору за участю судді
10:19 – Обмеження строку подання доказів в суд
18:27 – Обмеження касаційного подання
24:30 – Чи є текст судової реформи у відкритому доступі?
25:00 – Відкритий суд та право вести записи процесів

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Вы можете помочь нашему каналу из любой страны мира, используя эту ссылку: http://www.ukrlife.tv/donate

Если вам понравилось это видео, ставьте лайк и подписывайтесь на нас в YouTube,Facebook,  Twitter или Google+!

 

Схожi сторiнки

Чому зростання комунальних боргів не залежить від самих українців? – Костянтин Матвієнко

0 88 1

Письменник, політичний аналітик Костянтин Матвієнко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував підвищення тарифів на газ для населення та заяву Петра Порошенка про безальтернативність такого кроку. Також в інтерв'ю обговорили зубожіння населення та "віджимання" майна за борги по комунальним послугам, що на думку гостя призведе до створення великої кількості безхатченків та масової міграції українців. 

Цену на газ можно понизить, - Тарас Загородний

0 152 1

Политический эксперт Тарас Загородний в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал повышение цены на газ и выступление Петра Порошенко, в котором тот объяснял, почему нельзя понизить стоимость газа. По мнению эксперта, цену на газ понизить можно, а причина повышения кроется в неэффективности работы НАК Нефтегаз.

История превращается в гражданскую религию, - Георгий Касьянов

0 74 0

Георгий Касьянов, заведующий отдела Института истории Украины, глава Института развития образования, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о политике исторической памяти, влиянии идеологии на историю, состоянии исторического образования в школе, а также о сакрализации истории и превращении её в форму гражданской религии.

Коментарi

comments powered by Disqus