Яку відповідь НАТО готує у випадку агресії Росії? - Ігор Кабаненко

Адмірал Ігор Кабаненко прокоментував спроможність НАТО протистояти Росії, як у політичній сфері, так і у випадку військової агресії.

"НАТО зараз намагається всі питання вирішити політико-дипломатичними шляхами... НАТО на перше місце у своїй військовій політиці ставить гнучке стримування, щоби інша сторона бачила, що не треба гратися, і відповідь буде серйозною та нищівною", - розповів Ігор Кабаненко.

Дивіться повне інтерв'ю: РОСІЯ ЗОСЕРЕДЖУЄ НАСТУПАЛЬНІ ВІЙСЬКА В КРИМУ ТА НА СХІДНОМУ КОРДОНІ УКРАЇНИ, - ІГОР КАБАНЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Вторым актом протеста 17 октября в Киеве должны стать досрочные выборы, - Андрей Ермолаев

0 742 4

Андрей Ермолаев о специфике реэволюционных петель в Украине, двух темах, которые могут сплотить украинское общество, первом дне мира и Европе перед выбором модели единства.

Влада сама не знає, скільки витратила на правозахисну реформу, - Григорій Мамка

0 281 0

Заслужений юрист України Григорій Мамка про реформу правозахисної та судової систем в Україні.

Какую сделку российские элиты заключили с российскими гражданами? - Евгений Киселёв

0 137 0

Евгений Киселёв объяснил текущую социально-политическую ситуацию в России с точки зрения сделки между элитами и гражданами - стабильность и личную свободу в обмен на политическую лояльность.

Коментарi

comments powered by Disqus