Яку відповідь НАТО готує у випадку агресії Росії? - Ігор Кабаненко

Адмірал Ігор Кабаненко прокоментував спроможність НАТО протистояти Росії, як у політичній сфері, так і у випадку військової агресії.

"НАТО зараз намагається всі питання вирішити політико-дипломатичними шляхами... НАТО на перше місце у своїй військовій політиці ставить гнучке стримування, щоби інша сторона бачила, що не треба гратися, і відповідь буде серйозною та нищівною", - розповів Ігор Кабаненко.

Дивіться повне інтерв'ю: РОСІЯ ЗОСЕРЕДЖУЄ НАСТУПАЛЬНІ ВІЙСЬКА В КРИМУ ТА НА СХІДНОМУ КОРДОНІ УКРАЇНИ, - ІГОР КАБАНЕНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Михаил Погребинский и Виктор Савинов: "Украина и военно-дипломатические стратегии будущего"

0 472 0

Михаил Погребинский, директор Киевского центра политических исследований и конфликтологии, и Виктор Савинов, писатель и журналист, собрались в студии Ukrlife.TV, чтобы провести дебаты на темы украинской геополитики, отношений Украины с её соседями, политике исторической памяти, а также о возможных военно-дипломатических стратегиях в будущем.

Чем Саакашвили опасен для политика Порошенко? - Мария Золкина

0 455 0

Эксперт фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала последние события вокруг Михаила Саакашвили и их роль в украинской политике.

Коментарi

comments powered by Disqus