В Україні є заклик до парламентських та президентських виборів в одному пакеті, - Саакян

Олег Саакян пояснив, що за політичною логікою в Україні будуть проводитися дострокові президентські та парламентські вибори одним пакетом, оскільки лише одних виборів буде замало для перезавантаження системи.

"Я повністю переконаний, що будуть іти вибори пакетом, це продиктовано політичною логікою. Такий запит є в суспільстві і політичних елітах. Перші вже не сподіваються, що одні вибори перезавантажать систему", - заявив Олег Саакян.

Дивіться повне інтерв'ю: В УКРАЇНІ ПОЧИНАЄ ФОРМУВАТИСЯ ПОЛІТИЧНИЙ ТРІУМВІРАТ ПОРОШЕНКО, АВАКОВА, ТУРЧИНОВА, - ОЛЕГ СААКЯН

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Вторым актом протеста 17 октября в Киеве должны стать досрочные выборы, - Андрей Ермолаев

0 742 4

Андрей Ермолаев о специфике реэволюционных петель в Украине, двух темах, которые могут сплотить украинское общество, первом дне мира и Европе перед выбором модели единства.

Влада сама не знає, скільки витратила на правозахисну реформу, - Григорій Мамка

0 281 0

Заслужений юрист України Григорій Мамка про реформу правозахисної та судової систем в Україні.

Какую сделку российские элиты заключили с российскими гражданами? - Евгений Киселёв

0 137 0

Евгений Киселёв объяснил текущую социально-политическую ситуацию в России с точки зрения сделки между элитами и гражданами - стабильность и личную свободу в обмен на политическую лояльность.

Коментарi

comments powered by Disqus