Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Михаил Погребинский и Виктор Савинов: "Украина и военно-дипломатические стратегии будущего"

0 467 0

Михаил Погребинский, директор Киевского центра политических исследований и конфликтологии, и Виктор Савинов, писатель и журналист, собрались в студии Ukrlife.TV, чтобы провести дебаты на темы украинской геополитики, отношений Украины с её соседями, политике исторической памяти, а также о возможных военно-дипломатических стратегиях в будущем.

Чем Саакашвили опасен для политика Порошенко? - Мария Золкина

0 455 0

Эксперт фонда "Демократические инициативы" Мария Золкина в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировала последние события вокруг Михаила Саакашвили и их роль в украинской политике.

Коментарi

comments powered by Disqus