Віталій Бала: Я б на місці опозиції вимагав голосування за довіру уряду, а не недовіру

Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував питання голосування за недовіру уряду Володимира Гройсмана та можливість його відставки.

"Прем'єр-міністр сам сказав, давайте поставимо голосування про питання недовіри уряду. Я би на місці опозиції запропонував альтернативу: давайте поставимо голосування за довіру уряду і побачимо і тих, і тих. Якщо уряд не має довіри Верховної Ради, то йому працювати значно складніше", - заявив Віталій Бала.

Дивіться повне інтерв'ю: КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ ВИКОРИСТАЄ «ПОДУШКУ БЕЗПЕКИ»? – ВІТАЛІЙ БАЛА

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Создание единой Церкви в Украине может сорвать Эрдоган, - Кирилл Молчанов

0 286 3

Политолог Кирилл Молчанов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал создание единой Церкви в Украине и объяснил, какие могут возникнуть сложности на пути объединения из-за возможного вмешательства Президента Турции Реджепа Эрдогана.

Украине нужно отказаться от Минских соглашений в пользу Будапештского меморандума, - Юрий Шулипа

0 251 1

Политический аналитик и юрист Юрий Шулипа в гостях UKRLIFE.TV рассказал о том, почему Украина должна сменить Минские соглашения на Будапештский меморандум.

«Новая Ялта» приведёт к концу безопасности Европы, - Джеймс Шерр

0 170 0

Джеймс Шерр объяснил, что принятие каких-либо форматов международных отношений, подобных Ялтинскому или Хельсинскому, под давлением России приведёт к концу международной безопасности в Европы и поэтому НАТО никогда не пойдёт на таки уступки.

Коментарi

comments powered by Disqus