Візит Порошенко до США: Президента підставили власні клерки, - Василь Базів

Василь Базів, Надзвичайний і Повноважний Посол України та письменник, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував візит Петра Порошенко до США, відзначивши, що він був повним провалом.

"Я бачив, як показували наші канали: їде лімузин з мигалкою вулицями Вашингтону, зупиняється в урядовому кварталі, вискакують з машини стражники, дістають із багажника табуретку, ставлять її на газоні біля паркана якогось міністерства. Виходить якийсь такий поважний, але екзотичний пан біля цієї табуретки, з'являються мікрофони, та він робить політичну заяву. Це так проводив спілкування з пресою? [...] Хто так порадив Порошенко виставляти себе та державу на посміховисько? Тому я розцінюю цей візит як повний дипломатичний провал, і Порошенко підставили його клерки, які організовували цю поїздку з Адміністрації Президента, його управління зовнішньої політики та посольство України у Сполучених Штатах.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Сергей Дацюк: На Украине лежит проклятье фронтирной страны

0 355 0

Политолог и философ Сергей Дацюк рассказал в интервью для UKRLIFE.TV о том, почему Украина оказалась рубежной страной и как ей преодолеть это "проклятье" страны-фронтира.

Украина на первом месте в мире по количеству органов борьбы с коррупцией, - Василий Вакаров

0 59 0

Эксперт по антикоррупционной политике Василий Вакаров привёл интересный факт, что по количеству органов, занимающихся борьбой с коррупцией Украина находится на первом месте в мире, разделяя его с Болгарией.

Андрей Золотарев: Украина теряет человеческий капитал

0 120 0

Политолог Андрей Золотарев рассказал в эфире UKRLIFE.TV о том, как Украину засасывает в цивилизационную воронку и как это снижет её человеческий капитал.

Коментарi

comments powered by Disqus