Суспільство

Почему все думают, что врачи берут взятки? - Врач районной клиники Ивано-Франковска

0 634 0

19 сентября в правительственном квартале Киева прошёл митинг врачей, выступающих против медицинской реформы и за назначение министра здравоохранения. Съёмочная группа Ukrlife.TV записала короткие интервью с митингующими, желая узнать, что именно не устраивает врачей в реформе.

Як Майдан і АТО перетворили терапевта на військового психолога, - історія Віталія Кабашнюка

0 202 0

В гостях програми "Час Бурлеску" Віталій Кабашнюк, кандидат медичних наук, доцент кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету. В інтерв'ю гість розповів про свою участь в подіях на Майдані, про психологічну допомогу військовим із зони АТО, а також різні програми корекції та допомоги особам із посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).

Ольга Микитенко об исполнении арий на вершинах Гималаев и о своей книге "Solo OM"

0 1071 0

Основатель издательства "Саммит-книга" Иван Степурин и Заслуженная артистка Украины, певица Ольга Микитенко представили в эфире UKRLIFE.TV книгу Ольги Микитенко "Solo OM".

В інформаційній війні є лише 2 дві години на відсіч, - Брайан Меффорд

0 646 0

В гостях програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Брайан Меффорд, журналіст газети "Київ пост", політичний аналітик та керуючий директор "Wooden Horse Strategies". В інтерв'ю мова пішла про американський досвід у протистоянні в інформаційній війні з Росією, зміни у ставленні західних країн до України, а також про головні принципи інформаційної війни.

Як українцям у діаспорі об'єднуватися з українцями в Україні? - Олександр Басмат

0 707 0

Голова Української Всесвітньої Правозахисної Асоціації (УВПА) Олександр Басмат поділився з глядачами UKRLIFE.TV своїм баченням того, як утворилася українська діаспора, що слід зробити заради її повернення в Україну та як українцям в Україні та у світі об'єднатися заради спільної цілі.

Діана Клочко про мозаїки Софії Київської, скульптури Пінзля та "Енеїду" Котляревського

0 966 0

В новому випуску програми "Час Бурлеску" Діана Клочко, мистецтвознавець, кураторка та авторка журналу "Бурлеск" в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про ілюстрації до "Енеїди" Івана Котляревського, скульптури Йогана Пінзля та мозаїки Софії Київської.

У Ахметова мало вариантов не вернуться на Донбасс, - Сергей Гармаш

0 2676 0

Главный редактор сайта "ОстроВ" Сергей Гармаш считает, что Ринат Ахметов ещё вернётся на Донбасс.

В реформе образования очень много "подводных камней", - Александра Решмедилова

0 758 0

Фрагмент из интервью политолога Александры Решмедиловой каналу UKRLIFE.TV, где она критикует новую реформу образования в Украине. В частности, политолог назвала эту реформу "ещё одним гвоздём, который будет вбит в крышку гроба украинского села".

Як захищати права учнів, батьків та вчителів у школах? - Міністерство юстиції України і проект "Я маю право"

0 984 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про права учнів, вчителів та батьків у школах - та як їх можна захистити.

Ensuring human rights on Donbas confirms Ukrainian jurisdiction there, - Jasminka Dzumhur

0 1150 0

Human rights ombudsperson in Bosnia and Herzogovina Jasmink Dzumhur in her interview for Ukrlife.TV has shared the experience of solving problems with internally displaced persons (IDPs) and human rights violations during and after the wars in post-Yugoslavian countrian. Also, she has emphasized the importance of ensuring all the human rights on the occupied territories of Donbas region in order to confirm Ukrainian jurisdiction towards that territories.

Донбас потребує не реабілітації чи адвокатів, а об'єктивності, - Сергій Жадан

0 2745 2

Письменники Сергій Жадан і Любов Якимчук та голова ГО "Українська народна рада Донеччини та Луганщини" Станіслав Федорчук розповіли про Антологію українських письменників Донбасу «Порода», до якої увійшло понад 60 авторів, які в той чи інший спосіб пов’язані з українською Донеччиною та Луганщиною.

Олена Живкова про спокуси Ієроніма Босха та наукову експертизу витворів мистецтва

0 1580 0

Заступниця генерального директора Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків з наукової роботи, мистецтвознавець Олена Живкова розповіла про виставку “Спокуси Ієроніма Босха”, проект Art & Science з циклу "Наука про мистецтво", дитячі проекти та творчі плани музею.

Ірина Плехова про вокальні мініатюри Валентина Сильвестрова та "Жовту Симфонію" Темо Свірелі

0 698 0

Координаторка мистецьких проектів компанії "Дім МК, мистецтво та освіта" Ірина Плехова розповіла про історію створення компанії, про проекти, що вже реалізовані (наприклад, MK Classics) та проекти, які ще будуть втілені - зокрема ініціативу "Знайди свою мову".

Дмитрий Корсунь: За годы независимости в Украине появились молодые художники с другой мотивацией

0 7766 0

Гость нового выпуска программы ARS-Proпозиція арт-критик и художник Дмитрий Корсунь. В интервью обсудили ситуацию в современном украинском искусстве, его реакцию на социальную и политическую жизнь в стране, а также поколение новых художников.

"Діалог у дії" - проект задля спілкування з довірою та без озлоблення і ненависті, - Лідія Лозова

0 1832 0

У гостях програми "Дух і літера" на UKRLIFE.TV - Лідія Лозова, координаторка проекту "Діалог у дії". "Діалог у дії" покликаний сприяти розвитку культури діалогу в місцевих громадах малих міст України. Загальноукраїнська проблема, до якої апелює проект,– брак умінь та навичок місцевих громад досягати згоди й порозуміння: практики ненасильницького спілкування, поширення культури діалогу тощо.