Суспільство

300 уроков на каждый день от гениев: Валентин Бадрак о своей новой книге "Лица цивилизации"

0 2861 2

В гостях UKRLIFE.TV - писатель и военный эксперт Валентин Бадрак. Он рассказал о своей новой книге "Лица цивилизации. Уроки выдающихся личностей", которая стала ещё одним итогом 24-летнего изучения автором биографий гениев мировой истории.

Украинское волонтёрство в Европе: риски и радости, - история Максима Копыстко

0 2664 0

В гостях UKRLIFE.TV побывал Максим Копыстко. Он рассказал о своём опыте жизни и работы волонтёром в Польше и в Турции, в частности по программе Европейского волонтёрского сервиса EVS.

Євген Головаха про 20-річчя журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг"

0 1594 0

Гість програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - заступник директора Інституту соціології НАН України і головний редактор фахового журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" Євген Головаха. Він розповів про ювілей журналу, про основні досягнення за ці роки та актуальні теми в українській теоретичній та практичній соціології.

Как происходит сближение Франции и Украины в политике и культуре? - Франсуа Эве

0 1506 0

Франсуа Эве, философ, главный редактор культурного журнала Etudes ("Исследования") рассказал о реакции французского общества на избрание Эммануэля Макрона, а также отношении французов к украинцам и восприятии их европейской нацией.

Украинцам грозит отравление радиоактивными шахтными водами, - Михаил Волынец

0 4982 0

Глава Независимого профсоюза горняков Украины (НПГУ) Михаил Волынец в своём интервью каналу Ukrlife.TV охарактеризовал экологическую ситуацию на Донбассе, отметив огромную опасность, которую несут шахтные воды, уровень которых не регулируется.

Сагайдачний, Хмельницький, Мазепа: три історії боротьби за українську державність, - Віталій Рогожа

0 2800 0

Віталій Рогожа, член національної спілки письменників України, лауреат президентської премії "Українська книга року", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV презентував трилогію романів "Запороги". В цих книжках оповідаються історії трьох видатних українських гетьманів: Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепи.

Що робити з шумними сусідами? - правові норми регуляції шуму

0 2602 0

У цьому відео начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, які правові норми дозволяють регулювати шум від сусідів, а також в якому порядку дозволяється проведення шумних робіт.

Ставлення українців до співпраці з МВФ двояке: "за" допомогу і "проти" тарифів, - соцопитування

0 500 0

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані про те, як українці ставляться до співпраці України з МВФ.

Безвиз "убил" пассионарный протестный потенциал в Украине, - Сергей Дацюк

0 1781 1

Философ Сергей Дацюк о последствиях безвизового режима для протестного потенциала в Украине.

Як переселенцям підтвердити пільговий трудовий стаж для пенсії? - Донбас SOS

0 2698 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про закони, що регулюють призначення пенсій, перерахував необхідні документи для підтвердження пільгового трудового стажу та навів приклади відповідних позовних вимог переселенців у встановленні пільгового трудового стажу, які були задоволені в судовому порядку.

Чим відрізняється навчання в Гарварді та Єлі від навчання в Україні? - Ярослава Стріха

0 1926 0

Доктор філософії, перекладачка та письменниця Ярослава Стріха в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про свій досвід навчання в аспірантурі найкращих університетів на Заході, а також презентувала переклад книги "Євреї і слова".

Як повертати Донбас та Крим? - Соцопитування серед українців

0 1529 0

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані громадської думки українців стосовно того, як має вести себе Україна на Донбасі та у Криму.

Яка специфіка боротьби з радянською свідомістю на Донбасі? - Андрій Іванець, Юрій Косенко

0 1360 0

Гості зазначили необхідність боротьби із радянськими міфами у свідомості українців та розуміння національної ідеї, а також поділилися досвідом роботи в Ічнянському районі Чернігівської області.

43% українців голосують за вступ України в НАТО, - соцдослідження

0 683 0

Любомир Мисів із соціологічної групи "Рейтинг" представив в ефірі UKRLIFE.TV висновки з масштабного опитування українців по ключовим питанням українського життя. Зокрема він навів дані щодо підтримки населення щодо вступу України в НАТО у разі, якби сьогодні відбувся референдум з цього питання.

«Дзензелівські вечори класичної музики» зберуть в українському селі зірок світового рівня

0 2748 0

Засновники міжнародного фестивалю "Дзензелівські вечори класичної музики" Павло Лисий і Орест Смовж, музиканти Афанасіус Захаропулос і Артем Полуденний розповіли про 8-річний шлях цього фестивалю від маленького концерту для жителів села Дзензелівка Черкаської області до одного з найцікавіших музичних заходів, у якому щорічно беруть участь виконавці найвищого рівня з різних країн світу.