Суспільство

Украина будет идти к Европе 50 лет в случае удачи, - Александр Пасхавер

0 1668 1

Известный украинский экономист Александр Пасхавер рассказал UKRLIFE.TV о том, что в его понимании означает Европу и как скоро Украина приобщится к европейским ценностям.

Корпоративный брендинг для лидера от Владимира Воронова и "Саммит-книги"

0 485 0

Соучредитель издательства "Саммит-книга" Иван Степурин и основатель и руководитель компании Vladimir Voronov International Branding Agency Владимир Воронов представили в эфире UKRLIFE.TV первый в мире самоучитель по лидерству в иллюстрациях Mr.Leader, а также сопутствующие ему продукты - детские раскраски, тетрадки и уникальную "Азбуку лидера".

Потенціал Вільного українського козацтва в сучасній Україні досі не розкритий

0 764 0

Журналіст Анатолій Погрібний. Він розповів про початок Української революції 1917 року, перші осередки Вільного козацтва у часи національно-визвольних змагань, "хронічну хворобу" української політичної еліти та теперішнє і майбутнє сучасного українського козацтва.

Як уберегти себе від шахраїв при оренді житла?

0 668 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів UKRLIFE.TV про те, як не бути ошуканим при оренді житла.

Авианосец Адмирал Кузнецов против Queen Elizabeth, - Политика и оружие

0 5276 1

Глава правления общественной организации Товарищество правозащиты ветеранов силовых структур Александр Дидур и его заместитель Михаил Шевенко в третьем выпуске программы "Политика и оружие" сравнили два авианосца: российский Адмирал Кузнецов и британский Queen Elizabeth. В программе Вы узнаете характеристики двух кораблей, их историю, а также влияние на современную политику.

Спиридонов, Якубин, Молчанов: Мужское UkrЛайка Шоу на Ukrlife.TV #3

0 4503 2

Известные украинские политологи Николай Спиридонов, Кирилл Молчанов и Алексей Якубин, а также ведущий UKRLIFE.TV Андрей Метлёв третий раз готовы развлечь публику такими темами: выдвижение Ксении Собчак кандидатом в Президенты, Михаил Саакашвили и новый Майдан, акционизм Павленского и многое другое.

Our Money In Politics v.3.0 by IFES Ukraine

0 435 0

Full English version of the 3rd Forum "Our Money In Politics" discussion about government funding of political parties.

Кохання, історія та філософія в збірці оповідань "Стежка в долонях" Оксани Щирби

0 1245 3

Письменниця та телерадіоведуча Оксана Щирба та директор видавництва "Саміт-книга" Іван Степурін представили збірку оповідань, нарисів та повістей " Стежка в долонях".

Конгрес ПЕН-Клубу у Львові довів: коли у вас є добрі ідеї, завжди можна щось зробити, - Микола Рябчук

0 652 0

Президент Українського Міжнародного ПЕН-Клубу Микола Рябчук розповів про історію ПЕН-Клубу в Україні та світі та про те, як пройшов перший конгрес міжнародного ПЕН-клубу у Львові 17-24 вересня 2017 року. 

Україна недопрацьовує по всьому фронту інформаційної безпеки, - Максим Скубенко

0 1000 0

Максим Скубенко, журналіст, аналітик проекту VoxCheck про протидію фейкам та інформаційній агресії.

Головні поради українським журналістам у протидії інформаційній війні від Антоніни Іващук

0 589 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Антоніна Іващук, фахівець у галузі соціальних комунікацій, викладач журналістських дисциплін з Національного Авіаційного Університету. Темою інтерв'ю була журналістська освіта в Україні, її якість та здатність протидіяти інформаційній війни проти Росії.

Як інформаційно протистояти "друзям Путіна" в світі? - Анатоль Камінський

0 475 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" доктор міжнародного права, професор Анатоль Камінський. В інтерв'ю мова пішла про зовнішньополітичне, внутрішньополітичне та інформаційне протистояння російській агресій, а також про досвід протистоянню СРСР за часів холодної війни.

 

Як зробити постать Василя Стуса сучасною для молодих українців? - Дмитро Стус

0 589 0

Письменник та літературознавець Дмитро Стус в ефірі Ukrlife.TV розповів про книгу "Життя як творчість", присвячену Василю Стусу, а також про проект створення віртуального музею Василя Стуса.

Похороны судебного дела по Майдану идут успешно, - Виталий Тытыч

0 624 0

Адвокат родственников Небесной сотни Виталий Тытыч рассказал о том, как продвигается расследование убийств на Майдане в 2014 году.

Как Soma System из США помогает реабилитоваться ветеранам АТО и участникам Майдана - Роман Торговицкий

0 1382 0

Гости программы "Час Бурлеска" на UKRLIFE.TV - Виталий Кабашнюк и Роман Торговицкий.