Dzenzelivka Classical Week 2017: від Лігеті й Мендельсона до "Симфонії жаху" і прелюдії на воді

Засновник міжнародного фестивалю Dzenzelivka Classical Week скрипаль Орест Смовж та учасник фестивалю піаніст Борис Логінов розповіли про те, як проходив захід у 2017 році. Зокрема, у фестивалі взяли участь такі музиканти, як Діана Тищенко (скрипка), Йоахім Карр (фортепіано), Афанасіос Захаропулос (кларнет), Теодосія Руссос (гобой, вокал, англійський ріжок), , Артем Полуденний (віолончель), Євген Філатов з програмою джазу 1920-40 років, NB String Quartet.

За вісім років свого існування фестиваль здолав відстань від маленького концерту для жителів села Дзензелівка Черкаської області до одного з найцікавіших музичних заходів "Dzenzelivka Classical Week", у якому щорічно беруть участь виконавці найвищого рівня з різних країн світу.

https://www.facebook.com/DzenzelivkaClassicalWeek/ 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

 

Схожi сторiнки

Итоги дела Саакашвили: вероятность досрочных парламентских выборов увеличивается, - Спиридонов

0 435 3

Политический консультант Николай Спиридонов в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал последние события с Михаилом Саакашвили: его акции протеста, задержание, суд и освобождение. Эти события были оценены им с точки зрения глобальной внутриполитической ситуации в Украине, которая стремится к выборам, плановым или досрочным.

Как СССР проиграл битву Финляндии из-за колбасы? - Политика и Оружие

0 177 0

Глава правления общественной организации Товарищество правозащиты ветеранов силовых структур Александр Дидур и его заместитель Михаил Шевенко в девятом выпуске программы "Политика и оружие" рассказали о Советско-финской войне 1939-1940 годов и подробно рассказали про одну интересную битву под Толваярви, которая была проиграна из-за колбасы.

Як зареєструвати договір оренди земельної ділянки онлайн? - Станіслав Куценко

0 142 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про земельні права українців та показав, як можно зареєструвати договір оренди земельної ділянки в "Онлайн будинку юстиції".

Коментарi

comments powered by Disqus