Законопроект №6692 про пенсії на Донбасі та три проблеми, які він покликаний вирішити, - Ірина Лоюк

Ірина Лоюк, одна зі співавторів законопроекту №6692 про пенсії для громадян України, що залишилися на непідконтрольних територіях, розповіла про основні проблеми із виплатою пенсій, які покликаний вирішити цей законопроект.

"Ми вирішили... ще раз зафіксувати право людини, яка проживає на контрольованих територіях на отримання пенсії незалежно від того, перемістилася вона на контрольовану територію чи ні. Сам закон передбачає, що людина отримає кошти на контрольованих територіях України, ніякі кошти вивозитися туди не будуть. По-друге, певні проблеми є зараз із виплатами пенсій для ВПО. Захоплення територій призвело до втрати паперових документів. Пенсійний фонд вимагає ці документи, навіть якщо особа переїхала сюди, купила тут квартиру, зареєструвалася, але не може далі отримати свою пенсію, бо від неї вимагають паперових документів, що залишилися на неконтрольованих територіях... Третє питання - це те, що людина втрачає право вимагати належної пенсії за спливом трьох років... Тому вносилися відповідні зміни до Закону про загальнообов'язкове пенсійне страхування".

Докладніше про це ви дізнаєтеся з відео.

Інтерв'ю з Іриною Лоюк було проведене в рамках телемарафону на UKRLIFE.TV "Платити чи не платити: забезпечення пенсійними виплатами громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу". 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

24-25 марта 2018 года пройдёт тренинг по работе с детьми с аутизмом, - Евгения Тимошенко

0 176 1

Основатель и руководитель ассоциации международных и всеукраинских общественных организаций "CHILD.UA" Евгения Тимошенко в своём интервью Ukrlife.TV рассказала о деятельности ассоциации, социальных проектах, а также анонсировала практические тренинги по обучению работы с детьми с аутизмом.

Авиаконструктор Антонов взял меня на работу техником… - генеральный конструктор Дмитрий Кива

0 230 0

Дмитрий Семёнович Кива, бывший генеральный конструктор самолетостроения Украины, академик НАНУ, Герой Украины, советник президента компании "Азербайджанские Авиалинии" в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал историю своего знакомства с Олегом Антоновым, поделился интересными историями из работы на легендарном предприятии, а также рассказал о современных перспективах и вызовах украинского авиастроения.

Три альтернативы будущего Украины, - Денис Семенов

0 850 3

Гость UKRLIFE.TV - политический консультант Денис Семёнов. Он пояснил, почему важнейшей проблемой перспективного развития Украины на данном этапе является отсутствие нового общественного договора, а также дал свои рекомендации для украинских партий будущего.

Коментарi

comments powered by Disqus